Eindelijk een manier gevonden die wél vol te houden is

Nicole verloor 20 kilo.
Roel verloor ruim 22 kilo. Zonder jojo-effect. Dankzij de structuur van PS. food & lifestyle en persoonlijke begeleiding van Into Beauty.

  • 1-op-1 persoonlijke begeleiding door Marly
  • Geen hongergevoel

  • Meer energie & structuur

  • Blijvend resultaat

Samen begonnen. Samen resultaat.

-20 KG

-20 KG

Nicole Janssen (45 jaar) 

Startgewicht 93 kilo (mei 2025)
Behaald doel 73 kilo (november 2025)

  • Meer energie

  • Minder snaaien
  • Meer zelfvertrouwen

“Eten en bewegen werd een feestje!” 

-22 KG

Roel Janssen (52 jaar)

Startgewicht 102,3 kilo (mei 2025)
Eindgewicht 80 kilo (december 2025)

  • Minder rugklachten

  • Meer beweging

  • Meer energie

“Mijn oude ik is weer terug.”

Wil jij dit ook bereiken?

Plan een gratis kennismaking en ontdek wat mogelijk is voor jouw lichaam en leefstijl.

Nicole verloor 20 kilo

“Eten en bewegen werd een feestje!” 

Ik voelde me niet meer fijn in mijn lichaam

Toen ik 40 werd, kregen wij nog een cadeautje: ik werd zwanger van onze Senn. Na deze fijne zwangerschap bleven de kilo’s eraan zitten. Ik had in al die jaren al heel veel diëten geprobeerd. Vaak met resultaat, maar ook weer de terugval na een bepaalde periode.

Ik voelde me niet meer fijn in mijn eigen lichaam en miste de energie. Het was tijd om er iets aan te doen, maar dan ook echt iets blijvends.

Structuur gaf rust

Via de socials zag ik al vaker informatie over PS voorbij komen en ik werd nieuwsgierig. Niet alleen naar het programma, maar ook naar de leefstijlverandering die werd beschreven.

Ik heb een afspraak gemaakt bij mijn coach Marly voor een kennismakingsgesprek. Alles in dit gesprek klopte: de duidelijke uitleg, het warme gevoel, ik wist waar ik aan toe was.

Na dit gesprek besloot ik meteen om te starten met het 4 weken power plan. Ik was enthousiast. Even nog een weekend “afschakelen” en op maandag meteen begonnen.

Het gaf mij structuur, duidelijkheid en heerlijke recepten.

Afvallen werd weer leuk

Het mooie was dat in dezelfde periode mijn man ook startte met het programma. Samen hebben we onze schouders eronder gezet.

Het was makkelijk om het programma te volgen. De 6 eetmomenten op een dag gaven houvast. Ook de variatie in producten was fijn.

Het was zo mooi om snel resultaat te zien en om je lichaam te zien veranderen. Mijn kleding ging steeds wijder zitten en shoppen via Vinted werd een sport.

Zelfs op vakantie gingen de producten mee en werd koken op de camping een feestje.

Een leefstijl die ik kan volhouden

Door iedere week naar Marly en Hans te gaan voelde het niet alsof je het alleen moest doen. Ik kreeg fijne tips en adviezen.

We hebben geleerd dat gezond leven ons zoveel energie geeft. Deze leefstijl geeft mij vertrouwen en ik weet zeker dat ik dit vol kan houden.

Ik beweeg nu iedere dag, wandel erg veel en dat voelt goed. Nu kan ik de energieke moeder zijn voor onze jongens.

Roel verloor ruim 22 kilo

“Mijn oude ik is weer terug.”

Ik wist dat er iets moest veranderen 

Al mijn hele leven lang ben ik een bourgondiër: genieten van lekker eten en een biertje of wijntje erbij. 

Soms viel ik wat kilo's af, maar ik veranderde mijn leefstijl niet en de kilo's kwamen er dubbel zo hard weer aan. 

Ik ging ook steeds meer ongemakken ervaren in mijn lijf en kreeg veel last van mijn rug en benen. 

Ik zei altijd: als de weegschaal boven de 90 kilo komt, dan ga ik er wat aan doen. Die 90 kilo werd uiteindelijk 102,3. 

 

Meer energie en minder klachten 

Mijn vrouw Nicole startte met het PS programma en confronteerde mij ook met de weegschaal. Ik moest de stap gaan maken. 

Ik maakte een afspraak voor een intakegesprek met Marly en begon met het 4 weken programma. Vanaf het begin voelde het goed. 

Alle recepten waren heerlijk en koken werd een feestje. Met de week werd ik energieker en de kilo's vlogen eraf. 

Toen ik te horen kreeg dat ze mij gingen opereren aan mijn rug, werd de motivatie nóg groter. 

Een compleet andere leefstijl

In de beginperiode gaven de 6 eetmomenten heel veel houvast. Iedere dag stond er een doosje gevuld met producten klaar.

De begeleiding van Marly is nog steeds zo fijn. Alle vragen over eten en voeding worden duidelijk beantwoord.

Deze periode heeft ervoor gezorgd dat ik energieker ben geworden en een goede balans heb gevonden tussen eten en bewegen.

Als je mij vorig jaar had verteld dat ik eerst een stuk ging rennen voordat ik ging ontbijten, had ik je voor gek verklaard.

Samen ons doel bereikt

Wat ben ik blij dat ik deze stap genomen heb. De energie die ik nu voel in mijn hele lijf wil ik nooit meer kwijt.

Ik ben trots dat mijn vrouw en ik dit samen gedaan hebben. Wij hebben ons doel bereikt.

Wij kunnen dan ook iedereen aanraden om dit programma te volgen.

Persoonlijke begeleiding van Marly

Into Beauty is gespecialiseerd in een persoonlijke en haalbare aanpak naar een gezond gewicht en een lichaam in balans.

Met jarenlange ervaring begeleiden wij mensen naar blijvend resultaat, zonder extreme diëten of snelle oplossingen.

Wij begeleiden je stap voor stap, op een manier die past bij jouw leven.

Je staat er dus niet alleen voor, we begeleiden je van begin tot resultaat én helpen je daarna om het resultaat blijvend vast te houden.

Hoe werkt het bij Into Beauty:

1. Gratis kennismaking.
We bespreken jouw doelen, situatie en wensen

2. Persoonlijk plan
We kiezen wat het beste bij jou past.

3. Begeleiding & resultaat
Je wordt stap voor stap begeleid naar blijvend resultaat

Klaar om weer lekker in je vel te zitten?

Plan een gratis kennismaking.
We kijken samen naar jouw situatie, zonder verplichtingen.